Reklama
Reklama

Kornelówka: Mężczyzna chciał zrobić sobie zdjęcie, spadł z widokowej wieży

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

28-latek chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie z wieży widokowej w Kornelówce (gm. Sitno). Stanął na barierce i spadł. Został przewieziony do szpitala. Jak się okazało w organizmie miał prawie promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem.

- Tuż przed godziną 22:00 dyżurnego zamojskiej Policji powiadomiono o tym, że z wieży widokowej znajdującej się w Kornelówce, gmina Sitno, z wysokości ok. 10 m spadł mężczyzna. Po upadku przytomnego 28-latka z gminy Zamość załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna wraz z rodziną przyjechał tam w celach turystycznych. Jest to miejsce ogólnodostępne i służy jako taras widokowy. 28-latek będąc właśnie na tarasie widokowym chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie, w tym celu stanął na barierce. W pewnej chwili zachwiał się i spadł na ziemię. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 28-latka do szpitala. Policjanci zbadali jego trzeźwość, okazało się, że w organizmie miał prawie promil alkoholi.

Szczegółowy przebieg nieszczęśliwego zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us