Reklama
Reklama

Jest nowy dyrektor w zamojskim Urzędzie Miasta

foto: archiwum foto: archiwum

Barbara Godziszewska została dyrektorką Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość. Z zamojskim ratuszem związana jest od końca 2014 roku, kiedy prezydentem Zamościa został Andrzej Wnuk.

Przypomnijmy, Barbara Godziszewska początkowo była asystentką ds. promocji prezydenta Zamościa. Pod koniec 2017 roku, kiedy weszła w życie ustawa likwidująca stanowiska doradców i asystentów w samorządach, straciła posadę. Od tego czasu wykonywała pracę dla Urzędu Miasta na umowę zlecenie.

Dzisiaj zamojski magistrat opublikował wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość. Dotychczasowego dyrektora -  Damiana Miechowicza, który został dyrektorem w Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu, zastąpiła Barbara Godziszewska.  

Od kandydatów wymagano m.in. wykształcenia wyższego, minimum 5-letniego stażu pracy, znajomości ustawy o prawie autorskim, znajomości lokalnych mediów, czy wiedzy z zakresu promocji jednostek samorządu terytorialnego oraz budowania marki i kreowania wizerunku.

"Kandydatka w postępowaniu rekrutacyjnym osiągnęła bardzo dobre wyniki ze wszystkich ocenianych przez komisję kryteriów: przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności" - czytamy w uzasadnieniu wyboru.

6 komentarzy

 • Kolegakolegiciotkistryjka
  Kolegakolegiciotkistryjka wtorek, 23 czerwiec 2020 14:42 Link do komentarza

  Wspaniale! Właściwy, kompetentny człowiek na właściwym miejscu! Lata doświadczenia w układaniu kwiatków na weselach nowej Pani Dyrektor na pewno przyczynią się do lawinowego napływu turystów na Zamojszczyznę, a okoliczne miejscowości i całe Roztocze zacznie pękać w szwach od nowych inwestycji takich jak hotele, restauracje, nowe drogi, infrastruktura i szlaki turystyczne. Oczywiście wszystko to na kredyt, tak jak zwykł to robić Pani kolega parę stołków wyżej.

 • Marianna
  Marianna wtorek, 23 czerwiec 2020 20:59 Link do komentarza

  Pani B. Godziszewska nie zajmowała się dotychczas tylko "układaniem kwiatków", choć i to nie jest wcale takie proste. Ta Pani wymysliła Zamość na okrągło, zorganizowala niejednego Sylwestra, Majówkę, ostatnio pomogła CISowi w aranżacji PERONU, napędzała zbiórkę Rotarian na rzecz szpitala JPII. Pokazała, że jest pracowita i pomysłowa, dajmy Jej szansę pokazać więcej.

 • LZ
  LZ wtorek, 23 czerwiec 2020 23:18 Link do komentarza

  Czy ta Pani nie stała za wynajęciem zewnętrznej firmy do organizacji jednej z imprez za czasów jej początkowej współpracy prezydentem Wnukiem?

 • Zamościanin
  Zamościanin wtorek, 23 czerwiec 2020 23:21 Link do komentarza

  To są normalnie jakieś jaja!

 • ok3f[o
  ok3f[o wtorek, 23 czerwiec 2020 23:25 Link do komentarza

  jaja -zamilczę....

 • Vania Tichograjev
  Vania Tichograjev środa, 24 czerwiec 2020 14:20 Link do komentarza

  Jakie cudne dredy,
  od kiedy, od kiedy
  nosi je ta pani?
  Kto je robił dla niej?

  Ta suknia w kwiatuszki
  czy w jakoweś muszki
  urody dodaje,
  pachnie świeżym majem.

  Ach, jak pięknie będzie,
  kiedy na urzędzie
  zasiądzie ta pani,
  wielkie brawa dla niej!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us