Reklama
Reklama

Maseczki z zamojskiego więzienia dla Sądu Rejonowego w Zamościu

foto: mjr Maciej Baniak foto: mjr Maciej Baniak

Więźniowie osadzeni w Zakładzie Karnym w Zamościu nadal szyją maseczki. Przekazują je potrzebującym instytucjom. - W dniu dzisiejszym przekazaliśmy 500 maseczek uszytych przez osadzonych dla Sądu Rejonowego w Zamościu, w dniu wczorajszym 200 maseczek trafiło do Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu - informuje mjr Maciej Baniak, rzecznik prasowy dyrektora Zakładu Karnego w Zamościu.

- W ramach realizowanych w Zakładzie Karnym w Zamościu i Oddziale Zewnętrznym w Zamościu programów resocjalizacyjnych skazani z Zamościa każdego dnia szyją ok. 150 maseczek. Potrzeby w tym obszarze są duże, zgłaszają się do nas coraz to nowe instytucje i placówki potrzebujące wsparcia. Aby sprostać tym potrzebom uruchomiono dwa programy readaptacji społecznej, w ramach których osadzeni szyją maseczki: pn. „Stwórz na miarę lepsze Życie” oraz "Wyszyj Zdrowie". - informuje rzecznik.

1 komentarz

  • AW
    AW piątek, 19 czerwiec 2020 09:09 Link do komentarza

    gdzie jest nowy, ukazujący grozę filmik na temat epidemii ? Czekamy, czekamy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us