Reklama
Reklama

Zamość: Pijany wjechał w słupek. Zatrzymał go świadek zdarzenia

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 41-letni kierowca Opla. Mężczyzna wyjeżdżając z parkingu uderzył w słupek odgradzający chodnik od parkingu. Został zatrzymany przez świadka zdarzenia. 

- Wczoraj późnym wieczorem dyżurny zamojskiej komendy Policji został powiadomiony o ujęciu nietrzeźwego kierowcy. Zgłaszający zareagował po tym, jak idąc chodnikiem na jednym z zamojskich osiedli zauważył kierującego oplem, który wycofując z miejsca parkingowego uderzył w słupek oddzielający chodnik od parkingu. Kiedy kierowca wysiadł z pojazdu zgłaszający wyczuł od niego silną woń alkoholu. Postanowił zareagować, uniemożliwił kierującemu oddalenie się i powiadomił policjantów - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Reagujący na zgłoszenie policjanci zbadali trzeźwość kierującego oplem. 41-latek z Zamościa w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu - dodaje. 

Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. 41-latek za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us