Reklama
Reklama

Potrzebna winda. Dźwignijmy to razem!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu apeluje o wsparcie finansowe wymiany windy w ośrodku dla dzieci z niepełnosprawnościami. W budynku prowadzone jest wczesne wsparcie rozwoju dziecka, edukację przedszkolną i szkolną, rehabilitację leczniczą oraz terapię zajęciową.

- Obecna winda (platforma o napędzie śrubowym) ma już osiemnaście lat i wymaga wymiany. Stowarzyszenie pozyskało część środków zewnętrznych na zakup nowej windy o napędzie hydraulicznym. Pozyskaliśmy dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 80 tysięcy złotych. Całościowy koszt zakupu i montażu nowej windy to 162 tysiące złotych - czytamy w komunikacie stowarzyszenie. - Obecnie w związku z zaistniałą sytuacją w kraju związaną z pandemią koronawirusa, zapewnienie brakującej kwoty w wysokości ponad 50% kosztów inwestycji tj. 82 tysięcy złotych przekracza możliwości finansowe Stowarzyszenia prowadzącego działalność nieodpłatną i stawia pod znakiem zapytania realizację całego zadania oraz możliwość utraty już przyznanego dofinansowania.

Osoby, które chciałyby pomóc finansowo zrealizować tą inicjatywę, mogą to zrobić na uruchomionej zbiórce:
https://www.siepomaga.pl/windadlakrokzakrokiem

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us