Reklama
Reklama

Zamojskie zoo. Nowe zasady

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Od 1 czerwca w zamojskim ogrodzie zoologicznym będą obowiązywały nowe zasady zwiedzania. Nie będzie rezerwacji wejścia, zniesione też będą ograniczenia dotyczące liczby gości.

Poniżej nowe zasady.

ZASADY ZWIEDZANIA ZOO W OKRESIE EPIDEMII SARS-CoV-2:
1) Od dnia 01.06.2020r. obowiązuje zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera BEZ OGRANICZENIA LICZBY OSÓB ZWIEDZAJĄCYCH, z zachowaniem 2-metrowego odstępu pomiędzy zwiedzającymi zarówno w części parkowej jak i w pawilonach.
2) Po części parkowej ogrodu zwiedzający mogą poruszać się bez maseczek, pod warunkiem ZACHOWANIA 2-METROWEGO ODSTĘPU od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólnie).
3) W okresie obowiązywania obostrzeń czynna będzie wyłącznie KASA GŁÓWNA w godzinach 9.00-16.00. Zwiedzający mogą przebywać na terenie zoo do godziny 17.00.
4) Prosimy o dokonywanie płatności przy użyciu KART PŁATNICZYCH.
5) Zwiedzający wchodzący do pawilonów SĄ ZOBOWIĄZANI do stosowania maseczek bądź zasłaniania nosa i ust częścią odzieży (np. chustą) oraz noszenia rękawiczek lub dezynfekowania rąk przed wejściem do pawilonów.
6) Obowiązuje DEZYNFEKOWANIE RĄK płynem znajdującym się w dozownikach przy kasie głównej oraz przy drzwiach wejściowych do pawilonów.
7) Ze zwiedzania WYŁĄCZONE POZOSTAJĄ MOTYLARNIA ORAZ MINI ZOO.
8) Na terenie zoo obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA.
9) Od 1.06.2020r MOŻNA KORZYSTAĆ z placów zabaw.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us