Reklama
Reklama

Zwrócili kierowcy uwagę, że jedzie pod prąd. Ruszył na nich samochodem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

21-letni kierowca Audi ruszył na stojących przed jego samochodem dwóch mężczyzn, bo Ci zwrócili mu uwagę, że popełnił wykroczenie drogowe. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń. Jak informuje policja, 21-latek swoim postępowaniem naraził ich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

- W poniedziałek późnym popołudniem dyżurny Policji został powiadomiony, że na jednej z ulic zamojskiej Starówki agresywny kierowca audi z dużą prędkością jechał „pod prąd” i próbował rozjechać zgłaszającego. Podczas interwencji policjanci wstępnie ustalili, że 21-letni mieszkaniec Zamościa siedząc za kierownicą audi jechał ulicą jednokierunkową nie stosując się do znaku zakazu wjazdu. Zauważyli to dwaj mężczyźni w wieku 35 oraz 49-lat i postanowili zwrócić uwagę kierującemu. 21-latek zatrzymał się, a po krótkiej wymianie zdań - ruszył nie zwracając uwagi na stojących przed autem pokrzywdzonych. 49-latek zdążył w porę zareagować i odskoczył od samochodu, natomiast 35-latek został potrącony przednią częścią audi, przez co uderzył ręką w maskę auta. To jeszcze bardziej zdenerwowało 21-latka. Wysiadł on z samochodu i zagroził 35-latkowi użyciem wobec niego przemocy. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się szarpanina. W wyniku zdarzenia poszkodowani nie odnieśli obrażeń - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

21-latek został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Wczoraj usłyszał zarzuty narażenia pokrzywdzonych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Odpowie również za kierowanie gróźb karalnych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us