Reklama
Reklama

Kompletnie pijany sprawca kolizji

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 3 promile miał w organizmie 50-letni kierowca Forda, który na ulicy Lipskiej w Zamościu spowodował kolizję. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

- W piątek dyżurny zamojskiej Policji otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów osobowych na parkingu przy znajdującym się na ul. Lipskiej sklepie. Zgłaszająca miała również wątpliwości co do stanu trzeźwości jednego z uczestników zdarzenia. Jej przypuszczenia potwierdzili skierowani na miejsce policjanci. Okazało się bowiem, że kierujący fordem, który wjeżdżając na parking uderzył w wyjeżdżający pojazd marki Volkswagen, w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. Na szczęście uszkodzone zostały jedynie pojazdy. Zarówno 30-letnia mieszkanka Gliwic, która siedziała za kierownicą volkswagena, jak i 50-letni Zamościanin kierujący fordem, nie odnieśli obrażeń - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci zatrzymali 50-latkowi uprawnienia do kierowania, odpowie on za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Uwadze sądu nie umknie również fakt, że kierując w stanie nietrzeźwości doprowadził do zdarzenia drogowego. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us