Reklama
Reklama

Zamość: Kombinezony i maseczki od więźniów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Uszyte przez skazanych z Opola Lubelskiego kombinezony ochronne trafią do Domu Pomocy Społecznej w Zamościu, a ponad pół tysiąca maseczek wyprodukowanych w zamojskim Zakładzie Karnym otrzyma miejscowa Komenda Miejska Policji. Przekazanie odbędzie się 15 maja o godzinie 9.00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Wsparcie odbywa się w ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga.

– W tym trudnym czasie pandemii nie możemy pozostawać obojętni na los drugiego człowieka. Wsparcie dla naszej lokalnej społeczności buduje poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa. W ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga przekazaliśmy już miliony maseczek, przyłbic, czy litrów płynu dezynfekującego. Nadal deklarujemy gotowość niesienia pomocy potrzebującym - zapewnia Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości.

W piątek Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie płk Dariusz Bernat, przekaże na ręce Prezydenta Miasta Zamościa Andrzeja Wnuka uszyte w zakładach karnych kombinezony i maseczki.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us