Umowa dla „elektryka”

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Miasto Zamość podpisało umowę na wykonanie termomodernizacji budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej (ul. J. Zamoyskiego 62) w Zamościu. Wykonawcą prac jest firma "Budmat" z siedzibą w Zamościu.

Zakres prac obejmuje m.in. roboty rozbiórkowe i demontażowe, termomodernizację ścian zewnętrznych z nową kolorystyką elewacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie stropodachów, wymianę rynien i rur spustowych, wymianę pokrycia dachowego i świetlików dachowych, a także montaż nowej instalacji grzewczej wraz z grzejnikami i wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Umowa z wykonawcą opiewa na 5 mln 999 tys. 940 zł brutto. Prace mają się zakończyć do 31.08.2021r.

Zadanie pn. „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Zamościu” jest dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us