Reklama

Zamość: 21-letni kierowca uciekał przed policjantami. Miał prawie 2 promile alkoholu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 21-letni kierowca Hondy. Zaparkował pojazd i pieszo uciekał przed policjantami. Co ciekawe, kierował pojazdem bez uprawnień, kilka dni wcześniej dokument został mu zatrzymany.

- Dzisiejszej nocy dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z posesji na ul. Hrubieszowskiej grupa osób pod wpływem alkoholu awanturuje się, a kierujący hondą wjechał w ogrodzenie. Interweniujący policjanci nie potwierdzili zgłoszenia. Na wskazanej posesji był zaparkowany pojazd m. Honda jednak auto oraz brama nie były uszkodzone. Natomiast przebywające tam osoby zgodnie oświadczyły, że nie doszło miedzy nimi do żadnego konfliktu. Po kilku minutach od zakończenia interwencji policjanci na tej samej ulicy zauważyli jadący pojazd m. Honda, który wcześniej zaparkowany był na posesji, gdzie podejmowali interwencję. Pojechali za kierującym, który nagle skręcił na teren pobliskiego parkingu. Wówczas mundurowi wydali kierującemu polecenie do zatrzymania się. Mężczyzna zatrzymał pojazd, wysiadł z samochodu i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli za uciekinierem. Pomogli im przejeżdżający tamtędy koledzy z innego patrolu, którzy szybko zorientowali się w sytuacji i zatrzymali mężczyznę - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej jednostki policji.

Jak się okazało, uciekający mężczyzna to 21-latek z Zamościa, który kilka dni wcześniej stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Ponadto policyjne badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Za swoje nieodpowiedzialne i niezgodne z przepisami zachowanie odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us