Reklama
Reklama

Zamość: Zlekceważył kwarantannę i poszedł do koleżanki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

27-latek, który kilka dni temu wrócił do kraju, nie przestrzegając zasad kwarantanny odwiedził swoją koleżankę. Kiedy sąsiadka jego znajomej zwróciła mu uwagę, żeby stosował się do zaleceń służb sanitarnych i został w domu, on zbliżył się do niej i z premedytacją zakasłał jej w twarz.

- W środę w nocy policjanci z zamojskiej komendy podjęli interwencję w jednym z bloków na ul. Piłsudskiego. Jak wynikało ze zgłoszenia, na klatce schodowej doszło do awantury między mieszkanką bloku, a młodym mężczyzną, który kilka dni wcześniej wrócił do kraju i odwiedził w tym bloku swoją znajomą. Policjanci na miejscu interwencji ustalili, że kobieta zwróciła mężczyźnie uwagę, że powinien zgodnie z procedurami po powrocie z zagranicy pozostać w domowej izolacji. Zdenerwowany mężczyzna w odpowiedzi na jej uwagi przybliżył się do niej i umyślnie zakasłał jej w twarz. Po tym wspólnie ze znajomą oddalił się, a zaniepokojona o swoje zdrowie kobieta o zajściu poinformowała Policję - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  - Mundurowi ustalili ponadto, że mężczyzna był w bloku, gdzie doszło do interwencji dzień wcześniej. Wówczas również została mu zwrócona uwaga, aby przestrzegał zasad tzw. kwarantanny społecznej, jednak zlekceważył te słowa.

Policjanci po ustaleniu szczegółowego przebiegu interwencji z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zatrzymali 27-latka. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie. O incydencie zostały powiadomione służby sanitarne.

Mężczyzna wkrótce ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

6 komentarzy

 • lol
  lol czwartek, 26 marzec 2020 14:27 Link do komentarza

  "Wówczas również została mu zwrócona uwaga, aby przestrzegał zasad tzw. kwarantanny"

  To teraz zwraca się tylko uwagę?

 • ciekawy
  ciekawy czwartek, 26 marzec 2020 15:07 Link do komentarza

  ile dostał mandatu?

 • Życzliwy
  Życzliwy czwartek, 26 marzec 2020 15:30 Link do komentarza

  Mandatu pewnie nie było, jak by dostał 30k za głupotę to by na dupie siedział....

 • Życzliwy
  Życzliwy czwartek, 26 marzec 2020 15:30 Link do komentarza

  Mandatu pewnie nie było, jak by dostał 30k za głupotę to by na dupie siedział....

 • Smutny
  Smutny czwartek, 26 marzec 2020 22:19 Link do komentarza

  Jak by na Polskę poszło w mediach że zaczęli pisać mandty i to nagłaśniać to by siedzieli w domu. To tylko takie gadanie. Jeszcze z tydzień i będzie całkowita lipa zmkneli resturcje itp a kościoły pierwszy przykład blisko nas łabunie żdanow Chełm redakcjo zróbcie coś z tym idą święta i tak ludzie pójdą do kościoła redakcjo zróbcie w niedzielę przejazd w godzinach odprawinia mszy zdjęcia i reportaż o tym pod jakim kościołem i ile aut stoi.

 • aa
  aa piątek, 27 marzec 2020 09:54 Link do komentarza

  Kary pakować i nagłaśniać to zaczną na dupie siedzieć i zakaz wjazdu do miasta . To skonczy się może to szybciej. Bo te ludzie z zewsi nie rozumieją że jest taki czas żeby siedzieć na dupie w domu a nie po kościołach latać a puzniej jest jak jest. Teraz szukają kto miał kontakt z tym księdzem ale jakoś chyba nikt się nie kwapi zgłosić.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us