Logo
Wydrukuj tę stronę

Koronawirus. 5 nowych zakażeń w naszym województwie, 2 w pow. zamojskim

foto: LUW, materiał poglądowy foto: LUW, materiał poglądowy

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (22.03) o 16 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wśród osób z pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych jest pięć z województwa lubelskiego, w tym dwie z powiatu zamojskiego.

Potwierdzone przypadki z powiatu zamojskiego dotyczą kobiety w wieku powyżej 61 lat, jej stan lekarze określają jako średni oraz mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Ministerstwo poinformowało też, że w szpitalu w Radomiu zmarła siódma osoba zakażona koronawirusem. To 43-letni mężczyzna, który był w stanie ciężkim.

Na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 39 przypadków zakażenia koronawirusem. Jedna osoba zmarła. W kraju liczba zakażonych to 633 osoby, 7 z nich zmarło.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl