Modernizacja ZDK. Umowa podpisana

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk i Prezes Zarządu firmy TBM SOFTWARE Sp. z o.o. z Warszawy Beata Hołdakowska- Grzegrzółka podpisali dziś umowę na realizację projektu pn. „Rozbudowa Zamojskiego Domu Kultury przy ul. Partyzantów 13 - I etap”.

Projekt zakłada m.in. budowę balkonu, który pozwoli na zwiększenie ilości miejsc dla widzów, wymianę podłogi sceny, wymianę foteli, a także remont dachu i budowę windy, zaplanowano również budowę klatki schodowej (od strony północnej), która umożliwi ewakuację osób z balkonu, a obiekt zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na sali widowiskowej do dyspozycji widzów będzie 268 miejsc w 15 rzędach na stałe, 61 maksymalnie dostawianych, na balkonie będą to 84 miejsca w 4 rzędach. Łącznie maksymalnie sala widowiskowa będzie miała 413 miejsc.

Przebudowa obejmuje równie m.in. wymianę okładziny wygłuszającej, montaż pomostów oświetleniowych, montaż klimatyzacji, wykonanie instalacji CO, wod- kan i instalacji elektrycznych i teleinformatycznych (wi-fi), montaż oświetlenia i nagłośnienia sali widowiskowej i sceny.

Zgodnie z umową, termin rozpoczęcia prac ustalono na 16.03.2020, a ich zakończenie do 30.11.2020 r. Wartość zadania: 9 991 966,50 zł brutto.

1 komentarz

  • Ugabuga123
    Ugabuga123 wtorek, 03 marzec 2020 13:45 Link do komentarza

    I co z tego, jak w ciągu ostatniego roku dzięki super władzy zwolniło się z zdku około 15% długoletnich pracowników...
    Budynek to nie wszystko. Liczy się też kadra rządząca, a ta jest na bardzo średnim poziomie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us