Reklama

Zamość: Zarzuty za kradzież skutera

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież skutera. Młodzieniec usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

- We wtorek w godzinach wieczornych 60-letni mieszkaniec Zamościa powiadomił policjantów o kradzieży swojego skutera marki Toros, wyceniając jego wartość na kwotę 1500 zł. Pokrzywdzony twierdził, że pojazd zaparkował obok sklepu, a sam poszedł na zakupy. W stacyjce pozostawił kluczyki. Po wyjściu ze sklepu skutera już nie było. Kilka godzin później podejrzany o kradzież 20-latek z Zamościa był już w rękach policjantów. Mundurowi odzyskali również skradziony pojazd, który sprawca ukrył na terenie swojej posesji. 20-latek w czasie zatrzymania w organizmie miał ponad promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży. Wyjaśnił, że widząc stojący pod sklepem skuter z kluczykami w stacyjce postanowił skorzystać z okazji i sprawdzić czy zdoła uruchomić pojazd, a kiedy skuter „odpalił” odjechał. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Teraz o dalszym losie 20-latka zdecyduje sąd. Kradzież cudzego mienia zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us