Reklama

Kontrabanda w Daewoo

Kontrabanda w Daewoo

Ponad 800 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnili zamojscy policjanci kontrolując pojazd marki Daewoo. Jak wyliczyli funkcjonariusze, gdyby nielegalny towar trafił na rynek Skarb Państwa straciłby prawi 19 tys. złotych.

- Wczoraj policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Daewoo, którym kierował 45-letni mieszkaniec Zamościa. Jak się okazało podczas kontroli pojazdu w bagażniku w torbie podróżnej kierujący przewoził ponad 830 paczek papierosów różnych marek, które nie miały polskich znaków akcyzy. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Nielegalne wyroby tytoniowe zostały zabezpieczone i razem z właścicielem przewiezione do komendy. 45-latek odpowie za naruszenie przepisów karno skarbowych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz przepadek nielegalnego towaru.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us