Reklama

Zamość: 12-latek potrącony na Krasnobrodzkiej

foto: Policja foto: Policja

12-letni chłopiec został przewieziony do szpitala po tym jak na ul. Krasnobrodzkiej w Zamościu zza stojących na jezdni samochodów wszedł wprost pod jadący tamtędy pojazd marki Seat. 32-letnia kierująca autem nie zdążyła zahamować, Seat uderzył 12-latka. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16:00 na ul. Krasnobrodzkiej w okolicach skrzyżowania z ul. Poprzeczną.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 32-latka z gm. Adamów kierując pojazdem marki Seat potrąciła przechodzącego przez jezdnię 12-latka. Pieszy pojawił się tuż przed jej pojazdem wybiegając zza stojących na ul. Krasnobrodzkiej pojazdów, których kierowcy czekali przed skrzyżowaniem na możliwość wjazdu w ul. Młyńską. Nieletni wraz z mamą, która przyszła na miejsce zdarzenia został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca seatem była trzeźwa. - informuje Dorota Krukowska, rzeczniczka zamojskiej policji.

Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us