Reklama

„Skafander” szuka miss

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Jest już nowy numer Gazety Akademickiej „Skafander”. Gazeta ogłasza konkurs na najpiękniejszą Czytelniczkę „Skafandra” wśród uczennic szkół ponadpodstawowych.

Konkurs Miss Skafandra jest skierowany do uczennic szkół ponadpodstawowych. Zwyciężczynię poznamy 15 maja na koncercie juwenaliowym w Zamościu. W tej edycji Konkursu wyboru Miss Skafandra oraz I Vice Miss Skafandra i II Vice Miss Skafandra dokona jury razem z Czytelnikami gazety i fanami profilu „Skafandra” na Facebooku. W skład jury wchodzą: redaktor naczelny gazety „Skafander” Daniel Czubara, przedstawiciel Rady Samorządu Studenckiego Uczelni Państwowej w Zamościu oraz fotograf Szymon Łyciuk, redaktor naczelny ezamosc.pl . Jurorzy trzem wybranym przez siebie kandydatkom przyznają punkty: I miejsce – 3 punkty, II miejsce – 2 punkty, III miejsce – 1 punkt. Podobnie liczone będą punkty w przypadku głosowania na profilu Gazety Akademickiej „Skafander” na Facebooku. Fani będą mogli oddawać głosy za pomocą „lajków” w specjalnie utworzonym dla celów Konkursu albumie. Kandydatka, która uzyska najwięcej „lajków” zdobędzie – 3 punkty, druga w kolejności – 2 punkty, trzecia – 1 punkt, pozostałe - 0 punktów. W identyczny sposób będą liczone głosy pochodzące z kuponów drukowanych w Gazecie Akademickiej „Skafander” i przysyłanych, po wskazaniu kandydatki, na adres redakcji gazety przy ul. Pereca 2, 22-400 Zamość. Kandydatka, która uzyska najwięcej głosów dzięki kuponom nadesłanym przez Czytelników zdobędzie – 3 punkty, druga w kolejności – 2 punkty, trzecia – 1 punkt, pozostałe - 0 punktów. W Konkursie zwycięży kandydatka, która po zsumowaniu głosów uzyskanych od jurorów, Czytelników za pośrednictwem kuponów i fanów profilu „Skafandra” na Facebooku, zdobędzie najwięcej punktów. Na laureatki czekają nagrody m.in.: sesja fotograficzna, zabiegi kosmetyczne, vouchery do restauracji i kręgielni oraz siłowni i inne.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu powinny znaleźć się: wypełniony formularz, dwie wybrane fotografie, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych oraz zgoda na publikację wizerunku. Wspomniane formularz, jak również regulamin konkursu znaleźć można na profilu Gazety Akademickiej "Skafander" na Facebooku: facebook.com/skafander.info

Poza wyborami Miss „Skafandra” w tym wydaniu gazety znajdziecie podsumowanie konkursów organizowanych dla uczniów szkół ponadpodstawowych i podstawowych przez Uczelnię Państwową im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Były to: XI Zamojskie Dyktando, X Konkurs Języka Angielskiego, IV Dyktando w Języku Angielskim oraz Konkurs Matematyczny.

Ponadto o tym, jak studia stają się furtką do kariery zawodowej mówi Szymon Woś, student kierunku mechanika i budowa maszyn UPZ i jednocześnie kontroler jakości w RST „Roztocze” w Tomaszowie Lubelskim.

„Skafander” odkrywa również młode talenty. W tym numerze przeczytacie rozmowę z Bartłomiejem Buczakiem, uczniem ZS nr 1 w Hrubieszowie. Bartek został finalistą ogólnopolskiego konkursu Grand Video Awards. Organizatorzy docenili jego dzieło – animację przedstawiająca dzień z życia kota. Ponadto w tym wydaniu „Skafandra” przedstawiona jest redakcja działającego przy ZS nr 1 w Hrubieszowie Radia School.

W gazecie znajdziecie również fotorelacje z balów studniówkowych tegorocznych maturzystów.

Nowy numer „Skafandra” jest już dostępny w szkołach średnich na terenie byłego województwa zamojskiego, instytucjach kultury, urzędach.

E-wydanie gazety można znaleźć pod tym linkiem: https://upz.edu.pl/data/file_attachment/1492-skafander-3-135.pdf

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us