Reklama
Reklama

Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny i Sadowej

foto: Policja foto: Policja

19-latka siedząca za kierownicą Suzuki na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny z ul. Sadową skręcając w lewo doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka Audi, który następnie uderzył w stojącego przed skrzyżowaniem Opla. Przyczyną było nieudzielanie pierwszeństwa przejazdu.

- Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny z ul. Sadową. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 19-letnia mieszkanka gm. Zwierzyniec kierując pojazdem marki Suzuki skręcając w lewo w ul. Sadową nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka ul. Dzieci Zamojszczyzny 21-letniemu kierującemu Audi. Po zderzeniu z Audi, Suzuki uderzył w stojący na ul. Sadowej samochód marki Opel Vivaro, którego 62-letni kierujący oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu. Do szpitala zostali przewiezieni kierujący Audi – 21-letni mieszkaniec gm. Zamość oraz pasażerka Suzuki. Po wykonanych badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odnieśli poważniejszych obrażeń i mogli opuścić placówkę służby zdrowia. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia w ruch drogowym kierująca suzuki została ukarana mandatem karnym. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  

Kilka godzin wcześniej na skrzyżowaniu ul. Żdanowskiej z ul. Sienkiewicza również doszło do kolizji. Przyczyną zdarzenia także było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. Zdarzenia łączy również ten sam uczestnik – kierujący Oplem. Wówczas to 62-latek, siedzący za kierownicą Opla skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki Citroen. Następnie Citroen uderzył w stojący przed skrzyżowaniem pojazd marki Renault. Na szczęście w tym przypadku pomoc medyczna nie była potrzebna, nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji kierujący Oplem, 62-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego otrzymał mandat karny.

3 komentarzy

 • Ferro
  Ferro wtorek, 11 luty 2020 14:47 Link do komentarza

  19 latka i 21 latek to może jakaś randka z tego wyjdzie chociaż ?

 • ^_^
  ^_^ środa, 12 luty 2020 12:37 Link do komentarza

  potem będą opowiadac dzieciom i wnukom jak sie poznali :)

 • Mefisto
  Mefisto środa, 12 luty 2020 12:49 Link do komentarza

  Dziadku jak poznałeś babcię ?

  -stuknałem ją na pierwszym spotkaniu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us