Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Włamywacz zatrzymany

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do jednego z zamojskich mieszkań. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Funkcjonariusze ustalili, że lista grzechów 41-latka jest dłuższa. Mężczyzna próbował też włamać się do innych obiektów. Na swoim koncie miał również kradzieże telefonu, damskiej torebki oraz portfela z kartą płatniczą, za pomocą której dokonał zbliżeniowo kilku transakcji.

W miniony piątek dyżurny zamojskiej komendy został poinformowany o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze skierowani na miejsce zdarzenia wykonali niezbędne czynności i zabezpieczyli ślady. Kilka dni później zatrzymali włamywacza. To 41-latek z Zamościa. Mężczyzna ma "bogatą" przeszłość kryminalną.

Funkcjonariusze udowodnili mu kilka prób włamań do innych obiektów, do których doszło w styczniu tego roku. Ponadto, ten sam mężczyzna podejrzany jest o kradzieże telefonu komórkowego, torebki oraz portfela z zawartością karty płatniczej, za pomocą której później dokonywał transakcji zbliżeniowych płacąc za zakupy.

Zatrzymany 41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Za kradzieże z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl