Reklama
Reklama

Trwa finał WOŚP [ZDJĘCIA]

fot. Paweł Nowak fot. Paweł Nowak

Trwa 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Publikujemy program dzisiejszego dnia i zdjęcia z sobotniego wydarzenia, które odbyło się Galerii Twierdza.

Koncert WOŚP odbędzie się w Zamojskim Domu Kultury. Rozpocznie się o 16:00. Na scenie zobaczymy: Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”, Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, Szkoła Muzyczna Yamaha, ZTN Raptis z Młodzieżowego Domu Kultury, Zespół wokalny z Młodzieżowego Domu Kultury.

Z zamojskim sztabem grają:
· Samochody 4x4 – ul. Braterstwa Broni ( za schroniskiem dla zwierząt ) od 9.00 do 15.00 (w programie: kuchnia polowa, grill,kawa, herbata; możliwość przejazdu samochodem terenowym)
· Myjnia Bezdotykowa Tomix – ul. Ciepła 5, całodzienny utarg z myjni zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy;
· ZOO Market Revia Park i DT Tomasz
· Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed ul. Śląska 40
· Vero Cafe ul. Hrubieszowska 9d
· Zaopatrzenia Artystów Plastyków Paleta ul. Żeromskiego 13
· Restauracja Morandówka godzina 12.00 - Turniej Darta z darami od WOŚP

W Zamościu WOŚPowe "granie" rozpoczęło się 11 stycznia, w Galerii Twierdza. Poniżej zdjęcia z wydarzenia (fot. Paweł Nowak).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us