Reklama
Reklama

Zamość: Potrącenie na Szczebrzeskiej. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Komenda Miejska Policji w Zamościu poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na ul. Szczebrzeskiej w Zamościu. 42-letnia kobieta przechodząc przez przejście dla pieszych została potrącona przez pojazd osobowy typu "van", którego kierujący odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanej pomocy. Piesza została przewieziona do szpitala.

- Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj rano około godz. 6:50 na ul. Szczebrzeskiej w Zamościu. Kierujący nieznanym samochodem najprawdopodobniej typu „van” koloru ciemnego na przejściu dla pieszych w okolicach ZOO potrącił przechodzącą przez przejście 42-letnią kobietę. Kierujący po zdarzeniu odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanej. Piesza została przewieziona do szpitala - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 2, telefon kontaktowy: (84) 677-14-62, (84) 677-14-17 lub 112.

1 komentarz

  • ------------------------------*-----
    ------------------------------*----- sobota, 11 styczeń 2020 07:33 Link do komentarza

    Nie odjechał tylko uciekł

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us