Reklama
Reklama

Wizyta w Fundacji WOŚP [ZDJĘCIA]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Sztab 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zamościu działa pełną parą. - Zakończyliśmy już rejestrację wolontariuszy, trwają prace organizacyjne przed finałowymi wydarzeniami, które będą odbywać się w całym mieście. Za nami wizyta w Fundacji WOŚP i spotkanie z jej szefem - Jurkiem Owsiakiem - informuje Magda Cieplechowicz - Buczak, szefowa zamojskiego sztabu WOŚP.

W środę 11 grudnia, szefowa zamojskiego sztabu Magdalena Cieplechowicz- Buczak wraz z Ewą Krupą i dwiema wolontariuszkami: Oliwią Kuźma i Wiktorią Antoszczak odwiedziła fundację w celu poinformowania o tym, co będzie się działo w Zamościu w trakcie 28 Finału. Został nagrany spot reklamujący wydarzenia, który niebawem dostaniemy i będzie towarzyszył finałowym działaniom sztabu w Zamościu.

- Otrzymaliśmy mnóstwo gadżetów z autografem Jurka Owsiaka. Będzie je można nabyć podczas koncertów w dniach: 11 stycznia 2020 r. w Galerii Handlowej Twierdza oraz 12 stycznia 2020 r. w Zamojskim Domu Kultury. Zapraszamy do śledzenia naszej strony! - zachęca szefowa zamojskiego sztabu WOŚP.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us