Reklama
Reklama

Andrzej Bubeła wiceprezesem Stowarzyszenia „Kina Polskie”

Andrzej Bubeła wiceprezesem Stowarzyszenia „Kina Polskie”

Andrzej Bubeła - Dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu został powołany do pełnienia funkcji wiceprezesa Stowarzyszenia „Kina Polskie” na lata 2020-2022. Wybory odbyły się podczas 48. Forum Wokół Kina w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Podstawowym celem działania stowarzyszenia są: ochrona prawna interesów właścicieli, dzierżawców i pracowników kin polskich, reprezentowanie tych interesów wobec władz lokalnych, administracyjnych, ministerialnych i innych, tworzenie warunków do rozwoju, ochrony i podwyższania standardu bazy materialnej sfery rozpowszechniania filmów, kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki uczestnictwa w rynku filmowym, współpraca z dystrybutorami filmowymi w zakresie tworzenia praw rynku filmowego, działanie na rzecz zachowania oraz ochrony wartości intelektualnych I kulturotwórczych w całej sferze rozpowszechniania, inicjowanie i promowanie rodzimej twórczości filmowej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us