Reklama
Reklama

Masz zbędne ubrania? Wymień je na inne...

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Jeśli chcesz odświeżyć swoją szafę, możesz przyjść w najbliższą sobotę na Zamojską Ciuchotekę. - Nasza akcja ma na celu promowanie ekologicznego i ekonomicznego stylu życia, zaletą wymiany jest oszczędność czasu i pieniędzy, jak również miejsca w szafie… - napisali organizatorzy ze stowarzyszenia "Lokalnie i Globalnie".

- Ważnym aspektem jest również możliwość poznania się kobiet i integracji lokalnej społeczności. Wymiany ubrań są już popularne w większości miast, zyskały bardzo dużą popularność nie tylko wśród mam, (których dzieci ciągle wyrastają z ubrań), ale również innych, którym troska o nasze środowisko naturalne nie jest obojętna - zachęcają organizatorzy.

Zamojska Ciuchoteka odbędzie się w najbliższą sobotę (14 grudnia) w godzinach 10.00-14.00, w Zamojskim Domu Kultury (ul. Partyzantów 13).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us