Reklama
Reklama

Charytatywny koncert. Ty też możesz pomóc! Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Dochód w wydarzenia przeznaczony zostanie na remont budynku Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. Koncert Charytatywny odbędzie się już w najbliższą sobotę (14 grudnia) w Galerii Twierdza Zamość.

Po raz pierwszy znani zamościanie usiądą i wspólnie będą malowali bombki a aktorzy Teatru Narodowego, Dramatycznego i seriali m.in. Beata Ścibakówna, Waldemar Barwiński, Jakub Dmochowski, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i inni przekażą bombki z autografami na licytację, która będzie prowadzona podczas koncertu.

Zapraszamy wszystkich do Galerii Twierdza Zamość gdzie odbędą się warsztaty, koncerty, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, pokaz akrobatyki, gry i zabawy dla dzieci oraz wiele innych atrakcji. Wystąpi zespół Solaris.

"Dzięki uczestnictwu, dobrej zabawie i udziale w licytacji podczas koncertu charytatywnego wszyscy możemy w tym pięknym czasie zbliżających się świat Bożego Narodzenia zrobić coś ważnego i pięknego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej dzieląc się swoim dobrem z innymi." - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00. Portal ezamosc.pl patronuje przedsięwzięciu medialnie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us