Reklama
Reklama

Zamość: Zderzenie dwóch aut. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Zderzenie dwóch aut osobowych na rondzie u zbiegu ulic Wyszyńskiego, Zamoyskiego i Odrodzenia w Zamościu. Po zderzeniu jeden z pojazdów przewrócił się na bok. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna.

Do zdarzenie doszło przed godziną 11:00.

Na rondzie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Zamoyskiego doszło do zderzenie dwóch aut osobowych: Dacii i Mitsubishi.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Mitsubishi, jadąc ulicą Wyszyńskiego, nie udzieliła pierwszeństwa kierującej pojazdem marki Dacia. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujące były trzeźwe - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierująca Mitsubishi została ukarana mandatem karnym. Ze względu na uszkodzenia, policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny pojazdu Dacia.

Przypomnijmy, że na tym skrzyżowaniu, ponad rok temu, został wprowadzony ruch okrężny.

2 komentarzy

  • zakrecony
    zakrecony wtorek, 10 grudzień 2019 14:57 Link do komentarza

    Co z tego, że jest ruch okrężny, jak 70% użytkowników (zwłaszcza przyjezdnych z ościennych miejscowości) nie potrafi po tym rondzie jeździć. I jedzie jeden z drugim zewnętrznym pasem i myśli, że ma pierwszeństwo. Wina jednak jest też policji, ponieważ zamiast łapać i karać mandatami to mają to w d..pie, nawet jak są sami uczestnikami w ruchu to puszczają płazem. A wystarczyłoby tam stanąć i wlepić po kilka mandatów dziennie, ale po co.

  • kierowiec
    kierowiec wtorek, 10 grudzień 2019 16:55 Link do komentarza

    bo ludzie nie patrza na znaki tylko na droge, dobrze by było na kazdym pasie pzed rondem namalowac białą farbą znak ronda, kazdy by zauwazyl wtedy i zwolnił

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us