Reklama
Reklama

Mężczyzna spadł ze schodów w zamojskim klubie. Zmarł w szpitalu. Policja szuka świadków

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci z Zamościa poszukują świadków zaistniałego w klubie nocnym zdarzenia. Na początku października mężczyzna spadł ze schodów. Trafił do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł. Osoby, które widziały upadek proszone są o kontakt z Policją.

- Zamojscy policjanci pod nadzorem Prokuratury prowadzą postępowanie, w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci ok. 40-letniego mężczyzny. 5 października bawił się w klubie nocnym przy ul. Peowiaków. Funkcjonariusze zostali powiadomieni, że przebywający wówczas w lokalu mężczyzna spadł ze schodów. Trafił do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Prowadzący sprawę policjanci poszukują naocznych świadków - osób, które widziały upadek i prosiły o wezwanie pomocy. Z ustaleń policjantów wynika, że były kobiety.

Osoby, które posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu tel. 84 677 14 22 (do 15:30) bądź całodobowo: 84 677 14 62, 84 677 14 17 lub 112.

2 komentarzy

  • Iksigrekzet
    Iksigrekzet środa, 11 grudzień 2019 02:58 Link do komentarza

    Znając ten klub i właściciela to zapewne kamery akurat nie działały, świadków brak a gość został zrzucony że schodów przez pseudo "ochraniaczy" pseudo polityka ..

  • Mariusz
    Mariusz środa, 11 grudzień 2019 16:55 Link do komentarza

    Niech poczekaja kolejne 2 miesiace albo i 2 lata to na pewno swiadkow znajda

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us