Reklama
Reklama

Potrącenie pieszego w Złojcu

foto: Policja foto: Policja

44-letni mieszkaniec gminy Nielisz został potrącony przez kierującego Nissanem. Kierujący był trzeźwy, od pieszego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godziny 16.00 w miejscowości Złojec.

- Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci 34-letni zamościanin kierując pojazdem marki Nissan najechał na jednego z trzech idących nieoświetloną jezdnią pieszych, którzy poruszali się lewym pasem ruchu w tym samym kierunku w stosunku do kierującego samochodem. Potrącony przez auto pieszy, 44-latek z gm. Nielisz prawdopodobnie szedł przy osi jezdni, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej jednostki policji.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący Nissanem był trzeźwi, natomiast od pieszego została pobrana krew. Wynik wykonanego badanie wykaże, czy pieszy był trzeźwy.

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze przez wszystkich uczestników ruchu, zarówno osoby piesze, jak i kierujących pojazdami.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us