Reklama
Reklama

Wolontariusze WOŚP poszukiwani

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ruszyły już przygotowania do 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zamościu. Sztab zaprasza wszystkich chętnych wolontariuszy do rejestracji, która odbywa się w Młodzieżowym Domu Kultury, przy ul. Kamiennej 20 do 29 listopada 2019 roku.

Zamojski sztab apeluje do przyszłych wolontariuszy o bezwzględne stosowanie się do wymogów rejestracji wolontariuszy.

"Podczas rejestracji zostaniesz zapytany/a m.in. o: dane personalne, adres zamieszkania, nr PESEL, adres e-mail i nr telefonu. Jeśli jesteś niepełnoletni, to twój rodzic lub opiekun prawny będzie musiał podpisać zgłoszenie. Zrobimy Ci także zdjęcie do identyfikatora (zgodne z wymogami Fundacji WOŚP)." - informują pracownicy zamojskiego sztabu WOŚP. "Dane ubiegłorocznych wolontariuszy znajdują się już w bazie WOŚP. Aby je uaktualnić musisz posiadać ze sobą telefon komórkowy, na który zostanie wysłany specjalny kod aktywujący. W przypadku, gdy numer telefonu jest inny niż w poprzednim roku, to kod ten wysłany zostanie także na adres e-mail, który podałeś w trakcie poprzedniej rejestracji. - dodają.

Finał WOŚP zaplanowano na 12 stycznia 2020 roku.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us