Reklama
Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów w Sitańcu

foto: Policja foto: Policja

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Sitańcu na DK-17. 50-letni kierujący Oplem skręcając w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka 21-letnim kierującym BMW. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

- W sobotnie popołudnie przez kilka godzin na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu pracowały służby, a kierujący musieli liczyć się z utrudnieniami. Zderzyły się tam bowiem dwa pojazdy. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący oplem typu bus z przyczepką, 50-letni mieszkaniec gm. Miączyn, poruszał się w kierunku Zamościa. W Sitańcu rozpoczął manewr skrętu w lewo na posesję. Nie upewnił się jednak, czy może ten manewr wykonać bezpiecznie i zderzył się z jadącym z przeciwka osobowym BMW. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierujący Oplem oraz 21-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego siedzący za kierownicą BMW zostali przewiezieni do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us