Reklama
Reklama

Zagłosuj na zamojski szpital!

foto: materiał organizatora foto: materiał organizatora

Zamojski szpital "papieski" bierze udział w akcji "Serenada dla dzieci". W placówce może powstać kącik zabaw dla dzieci. Potrzebne są głosy.

Zwycięży 5 miejsc, po 1 miejscu z regionu reprezentowanego przez szefową kuchni, które zbierze najwięcej głosów. Raz na dzień możesz oddać głos, klikając w serduszko przy wybranej placówce. Wybrane placówki otrzymają w prezencie od mleczarni Spomlek „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci. Każde takie miejsce wyposażone będzie w dużą interaktywną zabawkę, zaprojektowaną w konsultacji z pedagogami i psychologami dziecięcymi oraz mebelki w ciepłej żółtej barwie.

Głosowanie potrwa do 13 grudnia na stronie: https://serenadadladzieci.pl/zaglosuj/

Ogłoszenie wyników nastąpi 16 grudnia.

3 komentarzy

 • stefek
  stefek niedziela, 24 listopad 2019 09:34 Link do komentarza

  W szpitalu "papieskim" jest oddział dziecięcy?

 • Bogusław Łysy
  Bogusław Łysy niedziela, 24 listopad 2019 14:18 Link do komentarza

  „Serenadowy Kącik Zabaw” to za własne pieniądze może wystawić "Dyrektor" tego ośrodka Andrzej Mielcarek. Stać [część komentarza została usunięta, apelujemy o kulturalną dyskusję] na to, a nie skomleć fundusze u innych.

 • AJS
  AJS niedziela, 24 listopad 2019 14:49 Link do komentarza

  Jest oddział neonatologii oraz poradnia w ramach nocna i świąteczna opieka pediatryczna w szpitalu papieskim w Zamościu. Miło, że jest taka inicjatywa jak kącik zabaw dla dzieci w szpitalu; ) a pieniążki w chwili obecnej są na inne duże inwestycje jak rozbudowa czy modernizacja istniejących oddziałów szpitalnych, które obsluguja ok 20÷ pacjentow naszego województwa.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us