Reklama
Reklama

Spotkanie z Mistrzem

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Paweł Fajdek (KS AGROS ZAMOŚĆ) czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem odwiedził Zamość, by spotkać się ze swoimi kibicami.

Wcześniej w zamojskim ratuszu odebrał od Zastępcy Prezydenta Miasta Piotra Zająca list gratulacyjny i podziękowania za dotychczasowe, wybitne sukcesy sportowe. W tym roku Fajdek zdobył I miejsce w Mistrzostwach Świata w Doha 2019 w rzucie młotem i I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów Radom 2019. Trenerem zawodnika jest Jolanta Kumor.

List gratulacyjny i podziękowania otrzymał również Dominik Kopeć sprinter KS Agros Zamość, za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów Radom 2019 w biegach na 100m, a także: I miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów Radom 2019 w biegach na 200m, IV miejsca w Mistrzostwach Europy Bydgoszcz sztafeta 4 x 100m, II miejsca na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów Toruń 2019 sprint na 60m. Dominik Kopeć trenuje pod okiem Andrzeja Gdańskiego.

Obaj zawodnicy, a także ich trenerzy, oprócz listów gratulacyjnych otrzymali nagrody finansowe Prezydenta Miasta Zamość.


3 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us