Reklama
Reklama

Zamojskie obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości. [ZDJĘCIA i WIDEO]

foto: Szymon Łyciuk foto: Szymon Łyciuk

Zamość uczcił 101. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Główne obchody odbyły się na Rynku Wielkim.

W programie zamojskich obchodów znalazł się Zamojski Marsz Niepodległości. Uczestnicy zebrali się pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Przeszli na Rynek Wielki, gdzie odbyła się manifestacja patriotyczna.

Foto: Paweł Nowak

Media3 komentarzy

 • uczestnik
  uczestnik poniedziałek, 11 listopad 2019 23:15 Link do komentarza

  z tym pochodem to troche przegięli, sporo ludzi przyszło o 16.30 i chciało brac udział w przemarszu, tyle ze on wyruszył 15 minut wczesniej niz na plakacie, Utopia tez miała byc o 18, kto wpadl na pomysl by dawac tyle awansów w takie zimno, nie mozna było ich dac na swieto Wojska Polskiego, dzieci sie nudziły i marzły, czekając na Utopię i defiladę, całkiem bez sensu takie wieczorne uroczystosci w takim zimnie, mozna było je rano zrobic, poza tym jak juz sie robi plakat godzinowy, to warto by sie tych godzin podanych na plakacie trzymać a nie strzelać godzinami na chybił trafił

 • Lena
  Lena wtorek, 12 listopad 2019 09:44 Link do komentarza

  Do komentarza powyżej: piękna uroczystość, kocham ten kraj, jest moją ojczyzną, piękna młodzież ,piękne dzieciaki. Dla ojczyzny to i w zimnie warto podkreślić swoje oddanie i miłość do ojczyzny, która w obecnych czasach jest obrażana nie tylko przez wrogie zagraniczne media ale i przez niektórych Polaków, zdrajców, którzy oczerniają kraj, w którym się urodzili, wychowali, a teraz służą obcym.

 • Andrzej
  Andrzej wtorek, 12 listopad 2019 14:09 Link do komentarza

  Lena - twój komentarz jest nie na temat. "uczestnik " opisał wszystko trafnie. Powtórze, to co napisałem gdzieś indziej: Nie dość, że było bardzo późno, ciemno i zimno, to wojsko urządziło sobie prywatne święto, mając głęboko w dupie zwykłych ludzi, którzy przyszli świętować niepodległość. Byłem z dziećmi, w trakcie tej mega długiej "promocji" dzieci zaczęły narzekać że jest nudno i zimno, więc wróciliśmy do domu i tyle było ze świętowania. Panowie żołnierze, róbcie sobie takie przedstawienia 15 sierpnia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us