Reklama
Reklama

Zamość: 50-latek kradł paliwo. Ukradł też rower

foto: Policja foto: Policja

50-latek kradł paliwo z zamojskich stacji benzynowych. Mężczyzna podjeżdżał pod dystrybutor, tankował i bez płacenia odjeżdżał. Jak się okazało na swoim koncie ma również kradzież roweru, który został przez właściciela pozostawiony przy jednym z zamojskich urzędów.

- W ostatnim czasie na terenie Zamościa doszło do kilku kradzieży paliwa ze stacji benzynowych. Sprawca poruszający się pojazdem marki Audi podjeżdżał pod dystrybutor, tankował i bez płacenia odjeżdżał. Pokrzywdzeni wycenili straty na łączną kwotę prawie 1000 zł. Sprawą kradzieży paliwa zajęli się zamojscy policjanci. W miniony wtorek dzielnicowy na ul. Wyszyńskiego zauważył samochód m. Audi, którym mógł poruszać się mężczyzna podejrzany o kradzieże. Mundurowy nie pomylił się, po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że siedzący za kierownicą audi 50-latek z gm. Zamość to mężczyzna podejrzewany o kradzieże. Policjanci ustalili również, że ten sam mężczyzna pod koniec sierpnia br dokonał również kradzieży roweru stojącego przed jednym z zamojskich urzędów. Właściciel wycenił wartość roweru na kwotę 2 000 zł. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

50-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży paliwa z 4 stacji benzynowych oraz roweru. Przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

1 komentarz

  • Tomek
    Tomek sobota, 05 październik 2019 01:31 Link do komentarza

    Serdecznie dziękuję policji za odnalezienie mojego roweru?Uważam że to Spore osiągnięcie

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us