Reklama
Reklama

„Skafander” wraca po wakacjach!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Jaki plany mają tenisiści i tenisistki PWSZ Zamość? Jak studiować i uzyskać stopień wojskowy kaprala? O tym wszystkim dowiecie się z najnowszego wydania Gazety Akademickiej „Skafander”.

Numer otwiera sportowy temat – PWSZ Zamość zaprezentowała swoje drużyny tenisa stołowego: męską i żeńską. Obie będą walczyć na I-ligowym poziomie rozgrywek. Przypomnijmy, że niewiele brakowało, aby panowie w poprzednim sezonie awansowali do Superligi. Kto będzie reprezentował PWSZ Zamość w nadchodzących rozgrywkach – o tym przeczytacie w „Skafandrze”.

Ponadto student bezpieczeństwa narodowego, Krzysztof Teterycz opowiada jak wygląda szkolenie wojskowe w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej „Legia Akademicka”. Krzysztof swoje szkolenie odbył w 2. Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym i zdobył stopień kaprala. Jak sam mówi, łatwo jednak nie było.

W gazecie przeczytacie również o finale Międzyszkolnego Przeglądu Reportażu 2019, któremu patronował „Skafander”. Znajdziecie również relacje z koncertów i imprez jakie odbyły się w ostatnim czasie w Hetmańskim Grodzie jak np. Wakacyjna Trasa Dwójki, czy Festiwal Stolica Języka Polskiego, albo widowisko Zamość 1920.

Gazetę Akademicką ”Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury. Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra”:

Link do e-wydania „Skafandra”: https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQVXJ3S0pjWTBEX19JNm1sN245UmlVNFlYR2x3/view?usp=sharing

 

2 komentarzy

  • Bądźmy tam
    Bądźmy tam sobota, 07 wrzesień 2019 08:41 Link do komentarza

    6-8 wrzesnia - 17 Zamojskie Spotkania z Fantastyką

  • Seba
    Seba sobota, 07 wrzesień 2019 21:43 Link do komentarza

    Nie polecam wydarzenia "Spotkania z Fantastyką". Nuda jak cholera i słaba organizacja.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us