Reklama
Reklama

Warsztaty dla rodziców

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Miasto Zamość zachęca do udziału w projekcie "Wspieramy Rodziców!". W programie są warsztaty dla rodziców i warsztaty dla ojców, które mają na celu poprawienie sytuacji dzieci i młodzieży przez polepszenie komunikacji w rodzinie.

W czasie spotkań uczestnicy nabędą umiejętności takie jak: kontrola złości (elementy Treningu Zastępowania Agresji), komunikaty odważne (asertywne), radzenie sobie z trudnościami komunikacyjnymi, zajęcia będą zawierały elementy grupy wsparcia i pracy z indywidualnymi potrzebami i planami uczestników.

Uczestniczki i uczestnicy będą mogli korzystać ze wsparcia e-mailowego i telefonicznego. Każda z grup warsztatowych będzie trwała przez dwie soboty po 7 godzin zegarowych każde spotkanie (10:00-17:00).

Projekt „Wspieramy Rodziców!" jest realizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. i Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomani na 2019 r., współfinansowany jest przez Miasto Zamość. Realizatorem projektu jest Pracownia Edukacji Karol Kołbyk.

Liczba miejsc ograniczona. Terminy i inne informacje: www.facebook.com/WspieramyRodzicow
Tel.: 609-118-119

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us