Reklama
Reklama

Zamość: Trwa głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do 15 września można głosować przez internet na projekty zgłoszone do zamojskiego budżetu obywatelskiego na 2020 rok. Nowością jest, że w tej edycji mieszkańcy Zamościa wybierają do realizacji dwa projekty: jeden ze swojego osiedla oraz jeden ogólnomiejski.

Głosowanie elektroniczne odbywa się poprzez stronę internetową https://budzet24.pl/umzamoscbo/

Dla ważności głosu oddanego w sposób elektroniczny, głosujący będzie zobowiązany najpierw do podania swoich danych, a następnie wskazania projektów (osiedlowego oraz ogólnomiejskiego) do realizacji. W celu zatwierdzenia głosu otrzyma na podany przez siebie numer telefonu komórkowego jednorazowe hasło. Na wskazany numer telefonu będzie wysyłane hasło tylko jeden raz.

Głosowanie w sposób tradycyjny z wykorzystaniem papierowej karty do głosowania będzie się odbywać na zebraniach osiedlowych w terminie od 16.09.2019 r. do 27.09.2019 r.

Głosowanie na karcie papierowej do głosowania odbywa się poprzez wypełnienie wszystkich swoich danych w sposób kompletny i czytelny, postawienie znaku „X” przy wybranym projekcie oraz podpisaniu oświadczenia.

Lista projektów dostępna jest pod adresem: http://www.zamosc.pl/dat/attach/9057_lista_projektow_zaopiniowana_pozytywnie.pdf

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us