Logo
Wydrukuj tę stronę

Odkomarzania ciąg dalszy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W nocy z 3 na 4 września (z wtorku na środę) odbędzie się drugi etap odkomarzania Zamościa. Warunkiem przeprowadzenia oprysku są dobre warunki pogodowe.

Podobnie jak ostatnio, zabieg zwalczania komarów, meszek i kleszczy będzie przeprowadzony wzdłuż rzeki Łabuńki na odcinku od ul. Weteranów do ul. Okrzei, wzdłuż rz. Topornicy na odcinku od ostatnich bloków TBS na ul. Lipskiej do ujścia do Łabuńki, w Parku Miejskim (teren wokół stawu i rowu doprowadzającego wodę, główne aleje) oraz okolicach zalewu.

Środki nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt (posiadają pozwolenie na obrót Ministra Zdrowia), jednak zgodnie z kartą charakterystyki, bezpośrednio w czasie oprysków należy unikać wdychania rozpylonego produktu i przebywania w miejscu wykonywania zabiegów.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl