Reklama
Reklama

Bliżej się nie dało

foto: Policja foto: Policja

39-latek siedząc za kierownicą Toyoty przejechał przez chodnik i uszkodził betonowe elementy ogrodzenia. Zaparkował samochód tuż przed wejściem do klatki schodowej bloku. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

- Wczoraj w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na jednym z zamojskich osiedli kierujący samochodem marki Toyota zaparkował tuż przed drzwiami klatki schodowej. Reagujący na zgłoszenie policjanci wstępnie ustalili, że 39-letni mieszkaniec pow. hrubieszowskiego, który aktualnie przebywa w Zamościu późnym wieczorem kierując Toyotą postanowił zaparkować jak najbliżej drzwi do klatki schodowej bloku. Aby tego dokonać z drogi, gdzie obowiązuje strefa zamieszkania zjechał na chodnik przesuwając na pas zieleni betonowe elementy ogrodzenia, a następnie zaparkował tuż przez drzwiami bloku - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Badanie alkomatem wykazało w organizmie 39-latka prawie 2 promile alkoholu. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że kierujący toyotą nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Prowadzenie pojazdów po drogach publicznych przez osobę nietrzeźwą jest przestępstwem, za które kodeks przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

3 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us