Reklama
Reklama

Zamość: Oszustka podała się za pracownika spółdzielni. Ukradła 86-latce biżuterię i oszczędności

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Podała się za pracownicę spółdzielni mieszkaniowej i pod pretekstem usunięcia awarii wodociągowej weszła do mieszkania 86-latki. Ukradła złotą biżuterię i oszczędności.

Jak informuje policja, w samo południe do mieszkania 86-letniej zamościanki zapukała nieznajoma. Twierdziła, że jest pracownikiem spółdzielni mieszkaniowej a jej wizyta związana jest z koniecznością usunięcia awarii wodociągowej. Kobieta, poprosiła lokatorkę by usiadła w kuchni, odkręciła wodę z kranu i informowała ją czy pojawiają się zanieczyszczenia. 86-latka posłusznie spełniła prośbę. Nieznajoma w tym czasie stała w przejściu i głośno rozmawiając przez telefon zasłaniała widok na pozostałą część mieszkania. Po chwili kobieta opuściła mieszkanie 86-latki. Tuż po jej wyjściu gospodyni zorientowała się, że z mieszkania zginęły oszczędności i złota biżuteria. Straty oszacowano na kwotę 2 600 złotych.

Policjanci poszukują złodziejki i apelują o rozwagę w kontaktach z nieznajomymi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us