Reklama
Reklama

Nie zatrzymał się przed "Stopem"

foto: Policja foto: Policja

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to prawdopodobna przyczyna zdarzenia drogowego do jakiego doszło w m. Zawada. Po zderzeniu dwóch pojazdów, kierujący przewiezieni zostali do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce ww wtorek rano w m. Zawada.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-latek kierujący samochodem peugeot na skrzyżowaniu drogi gminnej z drogą powiatową niezastosował się do znaku STOP i nieudzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 39-latkowi, który kierował toyotą. W wyniku zderzenia pojazd toyota zepchnięty został ze swojego toru jazdy i wjechał na skarpę. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało, że zarówno 55-latek jak i 39-latek byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe uszkodzenia policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. - relacjonuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

Mundurowi wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę za kierownicą i bezpieczne zachowania na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us