Reklama
Reklama

Podróbki na giełdzie

foto: Policja foto: Policja

51-letni obywatel Bułgarii usłyszał wczoraj zarzut wprowadzenia do obrotu handlowego odzieży z nielegalnie naniesionymi znakami znanych marek. Mężczyzna został zatrzymany na giełdzie w Mokrem, gdzie handlował podrobionymi koszulkami. Policjanci zabezpieczyli ponad 850 sztuk odzieży.

Zamojscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami urzędu celno-skarbowego w niedzielę prowadzili działania na giełdzie w miejscowości Mokre. W ich ręce wpadł 51-letni Bułgar, który oferował do sprzedaży podrabiane ubrania. Cudzoziemiec stracił cały towar, z którym przyjechał pod Zamość. Policjanci zabezpieczyli ponad 850 sztuk koszulek, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych.

Mężczyzna został wczoraj przesłuchany. Zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej za ten czyn grozić może kara do 2 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Mariusz
    Mariusz środa, 14 sierpień 2019 08:47 Link do komentarza

    Szkoda że PIP i PIH w niedziele nie pracują...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us