Reklama
Reklama

Trwa 63 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Przyjaźni Polsko- Ukraińskiej. Utrudnienia w ruchu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dziś (10.08) odbędzie się V etap 63 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej. Start zawodników o godz. 17.00  z Rynku Wielkiego w Zamościu.

Podczas wyścigu ulicznego kolarze przemieszczać się będą ulicami: Grodzka – Akademicka –Królowej Jadwigi – Podgroble – Szczebrzeska – Dzieci Zamojszczyzny – Sadowa – Piłsudskiego – Łukasińskiego –Grodzka – Rynek Wielki.

W niedzielę ostatni, VI etap wyścigu. Kolarze w godz. 10.00-13.25 rywalizować będą na dystansie 136 km. Start: Zamość /Łapiguz/ - Skierbieszów – Stara Wieś – Siennica Różana – Chełm – Rejowiec – Krasnystaw – Kraśniczyn – Stara Wieś – Skierbieszów – Zamość.

Kierowcy przejeżdżający przez wymienione miejscowości muszą liczyć się z okresowymi utrudnieniami w ruchu. Policja apeluje do kierowców o cierpliwość i zwracanie szczególnej uwagi na funkcjonariuszy Policji oraz inne służby odpowiedzialne za zabezpieczenie trasy wyścigu oraz stosowanie się do wydawanych przez nich poleceń.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us