Reklama
Reklama

Bagno: Nastoletnie siostry ranne w wypadku

foto: Policja foto: Policja

Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną dzisiejszego wypadku w miejscowości Bagno. Skoda, którą kierowała 18-letnia mieszkanka gm. Zwierzyniec uderzyła w drzewo. Nastolatka śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowana została do szpitala w Lublinie, jej młodsza siostra trafiła do szpitala w Zamościu.

Do wypadku doszło dziś przed godziną 8.00 w m. Bagno.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca skodą 18-letnia mieszkanka gm. Zwierzyniec najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu na zakręcie zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia 18-latka z obrażeniami ciała śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowana została do szpitala w Lublinie. Pasażerka pojazdu, 17-letnia siostra kierującej trafiła pod opiekę lekarzy z Zamościa.

Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us