Reklama
Reklama

Kaskaderskie show w Zamościu. Rozdajemy wejściówki!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 28 lipca wystąpią z pokazem w Zamościu. Widowisko Extreme Cascaders Team 2019 to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami. U nas możecie zdobyć wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie.

Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW, jazdę samochodem na dwóch kołach, kontrolowane wypadki, kaskaderów jeżdżących na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów oraz wiele, wiele innych - mrożących krew w żyłach - popisów.

- Pokaz kończą zawsze ogromne Monster Trucki. Tylko u nas niepowtarzalna możliwość przejażdżki prawdziwym Monster Truckiem - zachęcają organizatorzy.

Widowisko odbędzie się w niedzielę 28 lipca na terenie zamojskiego OSiRu, przy ul. Królowej Jadwigi. Początek o godzinie 19.00. Wstęp jest płatny, bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed pokazem.

Dla naszych Czytelników mamy 5 wejściówek na pokazy. Co zrobić, aby je zdobyć?

1. Polubić fanpage https://www.facebook.com/ezamosc/ na Facebooku.
2. Udostępnić post publicznie - https://www.facebook.com/ezamosc/posts/2558628450853990
3. W komentarzu pod postem na naszym profilu Facebookowym odpowiedzieć na pytanie:
Dlaczego chcesz obejrzeć pokaz?

Na Wasze komentarze czekamy do piątku (26.07) do godz. 23:59. Wygrają te osoby, których komentarze zdobędą najwięcej lajków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us