Reklama
Reklama

Zamość na okrągło - ZDJĘCIA

foto: Paweł Nowak foto: Paweł Nowak

"Zamość na Okrągło" dobiega końca. Imprezę zakończą koncerty. Wystąpią: Mery Spolsky, Łona i Webber oraz Daria Zawiałow.

Koncert Mery Spolsky ma się rozpocząć o godzinie 18:00. Później na scenie Łona i Webber a na zakończenie zaplanowano występ Darii Zawiałow - to o godzinie 21:00.

Zdjęcia z wydarzenia (foto: Paweł Nowak).

3 komentarzy

 • Jurek
  Jurek niedziela, 21 lipiec 2019 19:33 Link do komentarza

  Nie macie czym się chwalić!!!! Jakiś idiota zgotował mieszkańcom bloku 78 i 76 piekóło w niedzielę.Od 12 w nocy tłukli się jacyś kretyni wrzeswzcząc i przeklinając przy uk ladaniu opon a od godzin rannych mieliśmy przec całą niedzielę huk silników i smród spalin.Ja za taką imprezę serdecznie dziękuję włodarzom miasta i organizatorom.Zabrakło także mądrego,który przed wjazdem na rondo nie ustwił stosownych znaków o zamknietej ulicy Peowiaków.
  Organizacja na poziomie debilskim bez dbałoci o ludzi mieszkających przy tej ulicy,ktoś powinien zato beknąć!!!!.Poruszę przy okazji jeszcze jedną kwesti,ę.Zastanawiam się gdzie jest policja w chwilach nocnych wyścigów motocyklitów ulicą Peowiaków?? Czyżby bała się wychylic nosa z komendy?? ryk silników w nocy jest tak głośny,że raczej niemożliwe aby w Komendzie,która jest po drugiej stronie torów nie był słyszalny.

 • do Jurek
  do Jurek poniedziałek, 22 lipiec 2019 08:14 Link do komentarza

  miales zamkniete czy otwarte okna? a moze zatyczki do uszu by pomogly?, w aptece powinny byc

 • Zamościak
  Zamościak poniedziałek, 22 lipiec 2019 08:40 Link do komentarza

  Zatyczkę to dobie wsadź. Do d.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us