Reklama
Reklama

Zderzenie w Łapiguzie

foto: Policja foto: Policja

Zabrakło ostrożności. Na szczęście kolizja dwóch osobówek skończyła się tylko potłuczeniami jednej z kierujących. Do zderzenia doszło gdy kierowca Audi wyprzedzał Fiata w czasie, gdy ten skręcał na posesję.

- O zdarzeniu drogowym w podzamojskiej miejscowości Łapiguz dyżurny komendy został poinformowany wczoraj ok. godziny 13.30. Policjanci obsługujący kolizję wstępnie ustalili, że 29-letnia mieszkanka gm. Zamość, która siedziała za kierownicą Fiata wykonując manewr skrętu w lewo na posesję została uderzona przez Audi, którego kierujący 31-latek z Chełma w tym czasie wyprzedzał jej pojazd. Kierująca fiatem został przewieziona do szpitala na dalsze badania. Na szczęście po ich wykonaniu okazało się, że ze zdarzenia wyszła bez poważniejszych obrażeń, a jedynie z niegroźnymi potłuczeniami - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący biorący udział w kolizji byli trzeźwi. Na podstawie materiału dowodowego zgromadzonego przez policjantów sąd rozstrzygnie, kto naruszył przepisy ruchu drogowego i ponosi winę za to zdarzenie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us