Reklama
Reklama

Kierowco, uważaj!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Na ulicy Wyszyńskiego, przy dojeździe do Ronda Prymasa Wyszyńskiego, pojawiły się czerwone linie wibracyjne. Mają zwracać uwagę zmotoryzowanych i przypominać, by zwalniali dojeżdżając do ronda.

W czerwcu ubiegłego roku na skrzyżowaniu zmieniła się organizacja ruchu. Zniknęły znaki STOP na ul. Odrodzenia i Zamoyskiego, ul. Wyszyńskiego przestała być drogą z pierwszeństwem przejazdu, a samo skrzyżowanie zostało oznakowane jako "rondo". Taki zabieg zdecydowanie poprawił warunki ruchu na skrzyżowaniu, ale niestety, pomimo upływu czasu, część kierowców wciąż nie zwalnia dojeżdżając ulicą Wyszyńskiego do ronda. Zarząd Dróg Grodzkich wykonał poprzeczne czerwone linie, które powodując wibracje podczas przejeżdżania, będą podnosić uwagę kierujących przy zbliżaniu się do skrzyżowania.

4 komentarzy

 • Ewa
  Ewa wtorek, 16 lipiec 2019 20:50 Link do komentarza

  pomysl dobry ale zamiast pasów powinien być napis czerwonym kolorem na asfalcie UWAGA RONDO, albo napis Rondo pomiędzy tymi pasami

 • Zbigniew
  Zbigniew środa, 17 lipiec 2019 07:59 Link do komentarza

  W ilu językach szanowny koleżanko EWO powinno być napisane ? Rozumie , że pewnie w kilku, po polsku, po ukraińsku, po angielsku, może i po niemiecku - czyli zacznijmy pisać już od hotelu Jubilat .

 • no ale
  no ale środa, 17 lipiec 2019 09:48 Link do komentarza

  taki STOP to kazdy rozumie w kilku jezykach :P

 • tom
  tom środa, 17 lipiec 2019 17:23 Link do komentarza

  Zbigniewie, jesteśmy w Polsce to po polsku!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us