Reklama
Reklama

Zamojskie stowarzyszenie walczy o 100 tys.zł. Chcesz pomóc? Wsiądź na rower!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu walczy o 100 tys zł na sprzęt rehabilitacyjny. Pomóc może każdy, kto jeździ na rowerze i zaloguje się do specjalnej aplikacji.

PSONI w Zamościu zakwalifikowało się do programu "odLOTTOwa jazda" organizowanego przez Fundację LOTTO im. Marii Konopackiej. Poprzednia edycja przedsięwzięcia zjednoczyła we wspólnym celu ponad 12 tys uczestników, którzy solidarnie przejechali ponad 11 tys km. Zasięg tego wydarzenia jest ogólnopolski, a uczestnictwo w nim bezpłatne.

Zamojskie stowarzyszenie jako jedna z 45 organizacji pozarządowych w Polsce zakwalifikowała się do drugiego etapu. Nagrodzonych zostanie 5 organizacji z największą ilością wyjeżdżonych kilometrów. Otrzymają one nagrody od 100 do 20 tys zł. Wygraną stowarzyszenie chce przeznaczyć na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla swoich podopiecznych.

-Wystarczy pobrać aplikację na telefon z poniższego linku https://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda/ wybrać Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu i kręcić dla nas kilometry. - zachęca Marcin Małecki z PSONI w Zamościu.

Akcja trwa do 15 września 2019 r. Od ilości wyjeżdżonych kilometrów zależy miejsce na podium.

1 komentarz

  • Beata
    Beata poniedziałek, 15 lipiec 2019 09:35 Link do komentarza

    ?Pomagamy!? Akcja trwa do końca wrzesnia?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us